Cześć! Obróć urządzenie, aby wyświetlić nasz serwis!

Kariera

SEM Specialist

Gdzie: cała Polska

Opis stanowiska:

Jeśli słowa kluczowe, link building, white hat, zaplecze czy współczynnik odrzuceń nie mają przed Tobą tajemnic... Jesteś zdania, że nie tylko ilość, ale też jakość ruchu ma znaczenie... Jesteś głodny wiedzy i zrobisz wszystko, aby prowadzone przez Ciebie projekty osiągały najlepsze wyniki... Mamy dobrą wiadomość - to właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy:

  • Adrenalinę,
  • Współpracę z dużymi, wymagającymi Klientami,
  • Szybki, dynamiczny rozwój,
  • Pracę w wyjątkowym, sympatycznym, kreatywnym zespole,
  • Wzrost warunków finansowych wraz ze wzrostem doświadczenia i efektywności pracy,
  • Chęć stworzenia jednej z najlepszych marek z zakresu SEO/SEM w Polsce i Europie Środkowej,
  • Najlepszą kawa w mieście :),

Wymagania:

  • Zainteresowanie marketingiem internetowym,
  • Zarządzanie kampaniami SEO,
  • Prowadzenie kampanii Google AdWords,,
  • Keyword Research,
  • Zarządzanie zapleczem firmy,
  • Tworzenie miesięcznych raportów w zakresie kampanii SEM,
  • Kontakt z Klientem

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży SEM,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM,
  • Kreatywne podejście,
  • Umiejętność obsługi systemów Google AdWords i Google Analytics (posiadanie jednego z indywidualnych certyfikatów Google będzie dodatkowym atutem),
  • Dobre fluidy i pracoholizm wskazany :-)

Wyślij aplikację na: rekrutacja@oxmedia.pl

Pamiętaj o dodaniu klauzuli poufnosci

OX Media z siedzibą w Bielsko-Biała (43-316) przy ul. Gościnna 45A jako administrator danych informuje, iż za zgodą Kandydata przekazane w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Podanie danych jest dobrowolne. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, kontakt) zgodnie z wzorem przedstawionym przez administratora w trakcie procesu rekrutacji. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom trzecim. Po zakończeniu procesu rekrutacji Twoje dane pozostaną w agencji przez 2 lata w celu zachowania i archiwizacji dowodów w zakresie przeprowadzonego procesu rekrutacji.