Cześć! Obróć urządzenie, aby wyświetlić nasz serwis!

Kariera

UX&Web Designer

Gdzie: cała Polska

Opis stanowiska:

Agencja OX Media to jedna z najszybciej rozwijających się agencji social media&interactive w Polsce. Zajmujemy się tworzeniem niekonwencjonalnych rozwiązań marketingu internetowego. Nie podążamy utartymi ścieżkami. Analizujemy, kreujemy, wyznaczamy trendy. Jeśli masz tysiące pomysłów, lubisz tworzyć, chcesz pracować dla takich marek jak Volkswagen, Casio czy eurobank - aplikuj już teraz do OX Media!

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu kreacji na potrzeby Internetu (projektowanie stron internetowych/landing pages/sklepów internetowych).
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe (głównie Photoshop)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programów do projektowania makiet
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Umiejętność tworzenia kreacji zgodnych z CI firmy,
  • Świadomość aktualnych trendów w tematyce projektowania graficznego oraz reklamy,
  • Zainteresowanie najnowszymi technologiami,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość HTML/CSS
  • Znajomość After Effects
  • Doświadczenie w tworzeniu infografik

Firma oferuje:

  • Możliwość pracy etatowej lub projektowej,
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • Współpracę z dużymi markami,
  • Możliwość współtworzenia jednych z najlepszych kampanii internetowych,
  • Zdobywanie doświadczenia przy prestiżowych projektach
  • Stabilną formę współpracy i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zakresu umiejętności
  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się agencji w Polsce
  • Wpływ na rozwój działu
  • Możliwość pracy w kreatywnej grupie młodych ludzi chcących stworzyć coś niesamowitego :)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia (CV/Portfolio) wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule e-maila na adres: creation@oxmedia.pl, tel. 505 99 33 62. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Wyślij aplikację na: rekrutacja@oxmedia.pl

Pamiętaj o dodaniu klauzuli poufnosci

OX Media z siedzibą w Bielsko-Biała (43-316) przy ul. Gościnna 45A jako administrator danych informuje, iż za zgodą Kandydata przekazane w dokumentach aplikacyjnych dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Podanie danych jest dobrowolne. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia, kontakt) zgodnie z wzorem przedstawionym przez administratora w trakcie procesu rekrutacji. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom trzecim. Po zakończeniu procesu rekrutacji Twoje dane pozostaną w agencji przez 2 lata w celu zachowania i archiwizacji dowodów w zakresie przeprowadzonego procesu rekrutacji.