Kariera

SEM Specialist

Lokalizacja: Cała Polska

Opis stanowiska:

Jeśli słowa kluczowe, link building, white hat, zaplecze czy współczynnik odrzuceń nie mają przed Tobą tajemnic... Jesteś zdania, że nie tylko ilość, ale też jakość ruchu ma znaczenie... Jesteś głodny wiedzy i zrobisz wszystko, aby prowadzone przez Ciebie projekty osiągały najlepsze wyniki... Mamy dobrą wiadomość - to właśnie Ciebie szukamy!

Oferujemy:

  • Adrenalinę,
  • Współpracę z dużymi, wymagającymi Klientami,
  • Szybki, dynamiczny rozwój,
  • Pracę w wyjątkowym, sympatycznym, kreatywnym zespole,
  • Wzrost warunków finansowych wraz ze wzrostem doświadczenia i efektywności pracy,
  • Chęć stworzenia jednej z najlepszych marek z zakresu SEO/SEM w Polsce i Europie Środkowej,
  • Najlepszą kawa w mieście :),

Wymagania:

  • Zainteresowanie marketingiem internetowym,
  • Zarządzanie kampaniami SEO,
  • Prowadzenie kampanii Google AdWords,,
  • Keyword Research,
  • Zarządzanie zapleczem firmy,
  • Tworzenie miesięcznych raportów w zakresie kampanii SEM,
  • Kontakt z Klientem

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży SEM,
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM,
  • Kreatywne podejście,
  • Umiejętność obsługi systemów Google AdWords i Google Analytics (posiadanie jednego z indywidualnych certyfikatów Google będzie dodatkowym atutem),
  • Dobre fluidy i pracoholizm wskazany :-)
Aplikuję

Junior Web Specialist

Gdzie: zdalnie lub Warszawa/Kraków

Zobacz ofertę

Płatny staż (Marketing + HR)

Gdzie: Warszawa lub zdalnie

Account Manager

Creative/Social Media Specialist

Gdzie: Cała Polska

UX&Web Designer

New Business Manager

Gdzie: Warszawa

New Media Designer

Moderator