Kariera

New Business Manager

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:

Agencja Social Media&Interactive OX Media tworzy dedykowane rozwiązania z zakresu social media, e-PR’u oraz kampanii digital dla firm i korporacji. Do klientów OX Media należą takie marki jak: Volkswagen, Porsche, eurobank, NIVEA, Tyskie, Bols.

Jesteś w stanie wziąć na swoje barki odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe rozwijającego się oddziału w Warszawie? Posiadasz dużą wiedzę na temat branży agencyjnej, sektora social media oraz digial? Masz pomysł jak do naszego portfolio zaprzęgnąć takie marki jak Coca Cola czy Ikea? Prowadziłeś efektowne i efektywne prezentacje przed klientami po których Klient nie miał już żadnych wątpliwości, że to właśnie z Tobą powinien robić biznes? Jesteś dobrym strategiem, posiadasz dużo pomysłów na domknięcie sprzedaży? Wiesz co to dobry pitch?

Jeżeli po Twoich neuronach płyną digitalowe myśli, a sprzedaż to Twój żywioł aplikuj do nas!

  • Będziesz współpracował z CEO nad strategią rozwoju marki, kreowaniem nowych usług, strategią promocji i sprzedaży.
  • Jako New Business Manager będziesz odpowiedzialny za generowanie nowych leadow, inicjowanie nowych kontaktów, tworzenie ofert sprzedażowych, będziesz też uczestniczył w tworzeniu strategii.
  • Będziesz identyfikował wyzwania w obszarach strategii OX Media oraz wspierał rozszerzanie współpracy z obecnymi klientami agencji.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w business development/new business w branży reklamowej,
  • Doświadczenie w nowych mediach, w tym w digital’u, mobile i social media będzie bardzo istotne,
  • Umiejętność tworzenia planów sprzedażowych,
  • Potwierdzone wyniki sprzedażowe, z sukcesem wprowadzone plany sprzedażowe,
  • Kierowanie się ideą – wyróżnij się albo zgiń,
  • Umiejętności sporządzania ofert oraz negocjowanie kontraktów,
  • Doświadczenie w kreowaniu i realizacji strategii z zakresu digital,
  • Umiejętność tworzenia nieszablonowych prezentacji,
  • Entuzjazm, pewność siebie, wysoka motywacja wewnętrzna,
  • Umiejętność adaptacji i elastyczności w zmieniającym się otoczeniu rynkowym i pracy,
  • Energiczność,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Pasja, oraz wiedza co to deadline i multitasking,
  • Lista kontaktów, która na starcie może przynieść agencji realne zyski.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz premie projektowe,
  • Możliwość wpływu na funkcjonowanie agencji,
  • Możliwość uzyskania udziałów,
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole,
  • Otwartość na kreatywność i możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • Niemal nieograniczone możliwości rozwoju :)
  • Współpracę z dużymi markami,
  • Możliwość współtworzenia najlepszych kampanii internetowych,
  • Niezwykle kreatywną i intensywną pracę.
Aplikuję

Junior Web Specialist

Gdzie: zdalnie lub Warszawa/Kraków

Zobacz ofertę

Płatny staż (Marketing + HR)

Gdzie: Warszawa lub zdalnie

Account Manager

Creative/Social Media Specialist

Gdzie: Cała Polska

UX&Web Designer

Gdzie: Warszawa

New Media Designer

Moderator

SEM Specialist