Kariera

Account Manager

Lokalizacja: zdalnie lub biuro Warszawa/Kraków

Opis stanowiska:

Kochasz digital i z wypiekami na twarzy śledzisz najnowsze trendy e-marketingowe?

Nie jesteś jednak monotematyczny i Twoja myśl kreatywna dosięga również innych tematów?

Potrafisz skutecznie zarządzać projektami?

a dodatkowo…

Jesteś osobą kreatywną, jednak dobrze zorganizowaną?

Wiesz jak wywołać buzz w sołszialu?

Gdy żonglujesz kilkoma projektami, to czujesz, że żyjesz?

Lubisz kontakt z ludźmi, a oni lubią Ciebie?

Wymagania:

  • Potrafisz wykorzystać nowe media do tworzenia strategii komunikacyjnej marki
  • Zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest budowanie dobrych relacji z klientami
  • Potrafisz sprawnie koordynować złożone projekty
  • Znasz narzędzia social media, e-marketingowe i e-PR
  • Bardzo dobrze organizujesz sobie pracę i samodzielnie zarządzasz projektami
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym obsługę międzynarodowej kampanii
  • W kampaniach social media potrafisz połączyć światy online z offline, zrealizować określone KPI, oraz stworzyć kompletną strategię komunikacji marki

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prowadzenie kampanii dla największych światowych marek
  • Doświadczenie w relacjach z podmiotami B2B, B2C

Oferujemy:

  • Naprawdę dobrą atmosferę pracy (serio)
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz premie projektowe
  • Pracę w młodym zespole szybko rozwijającej się firmy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Współpracę z dużymi markami
  • Niemal nieograniczone możliwości rozwoju :)
Aplikuję

Junior Web Specialist

Gdzie: zdalnie lub Warszawa/Kraków

Zobacz ofertę

Płatny staż (Marketing + HR)

Gdzie: Warszawa lub zdalnie

Creative/Social Media Specialist

Gdzie: Cała Polska

UX&Web Designer

New Business Manager

Gdzie: Warszawa

New Media Designer

Moderator

SEM Specialist